Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#23
1. Twój nick na serwerze: mclolmc
2. Wiek: 14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię grać w gry i spotykać się ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?  Od 2 lat.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:  Na Team Speak-u jestem aktywny od 4 miesięcy, spędzam na nim od 4-14 godzin.
6:Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tak, posiadam dobry kontakt z administracją Team Speak-u.
7. Twój nick na Team Speak-u: mclolmc
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?  Posiadając helpera nadzorowałbym głownie PVP Classic i PVP Kits
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Od 3 do 8 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:  Najlepiej znam PvP Classic Podoba mi się dlatego, że lubię pojedynki z innymi graczami. Poleciłbym ten tryb osobom które lubią klasyczne pvp Typu "Szukanie skrzynek po mapach" i rywalizacje między graczami.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałem osoby łamiące regulamin.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ posiadam dobry kontakt z administracja i jestem pracowitą osobą.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?:  Po dostaniu sie do administracji chciałbym zmienić mapy na trybie PvP classic, ponieważ są one już bardzo długo na serwerze i fajnie byłoby "Odświeżyć" troszkę Classica. Na trybie PvP Kits dodałbym nową klasę np "Flash" miałaby umiejętność szybkiego biegania.  
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?:
Niestety nie, nie posiadam żadnych umiejętności ale mam chęć do nauki nowych rzeczy


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez mclolmc - 19-08-2019, 11:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości