Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#17
1. Twój nick na serwerze: KacperosMniam
2. Wiek: 9
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: grac w mc pomagac innym oraz rozmawiac na ts3

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? juz bardzo dlugo od 2018 czesto zmienialem konta w mc
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? na ts3 spedzam 6h
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? tak
7. Twój nick na Team Speak-u: kacperek

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? skyblock Clasic, Skyblock Plus 2.5, Easy Hardcore, Pvp Clasic, Pvp Kits
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? od 4 do 6h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? najbardziej podoba mi sie Easy Hardcore i PVP poniewaz w wolnej chwili lubie sie pobic

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? rozbawiałem osoby na ts3 (administracje)
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? bo jestem mily i lubie pomagac innym czesto siedze przy komputerze i mialem swoj server

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? chcialbym zbanowac wszystkie osoby ktore posiadaja niedozwolone oprogramownia. pomoc w roznych sytuacjach innym uzytkownikom. udzielac sie na ts3
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? potrafie pisac skrypty budowac tez umiem i tez chce sie nauczyc nowych zeczy


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez KacperosMniam - 12-08-2019, 09:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości