Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#15
1. Twój nick na serwerze: EmilaCraft
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:[b] oprócz grania na komputerze lubię chodzić na basen, i spotykać się ze znajomymi
[b]4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
około 2 lata,, dokładnie nie pamiętam
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? nie jestem aktywna ale mogę zacząć być, nie używam raczej ts wiec nie wiem od kiedy, spędzam tam mało czasu
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? nie posiadam kontaktu ale mogę zacząć
7. Twój nick na Team Speak-u: emilajagi
8. Które tryby głównie nadzorował byś posiadając rangę Helpera? creative, skyblock (classic i plus) i czasami jail
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? w wakacje (od pon. do pt.) od 5-10h w weekendy 0-5h poza wakacjami (od pon. do pt.) 5-10h. ale trzeba też zrozumieć że czasem (najczęściej w wakacje) wyjeżdżam na jakieś obozy itp.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? creative znam najlepiej, podoba mi się w nim to że mogę budować, co uwielbiam, poleciłabym go mówiąc że miła atmosferka i bardzo fajni ludzie.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałam ludzi którzy koszmarnie spamili nawet jeśli prosiłam aby przestali, zgłaszałam tych którzy "brzydko" mówili
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ponieważ jestem kulturalna, opanowana, i miła, pomagam nowym ludziom odnaleźć się na serwerze i potrafię współpracować z innymi, oraz ogarniam komendy.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? znając życie wzięłabym vanisha, a następnie "patrolowała" tryby (tak, znam regulamin serwera). nie wolno pozwolić aby ktoś łamał regulamin serwera! ze mną można czuć się bezpiecznie Wink
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?  umiem budować (ale troszq słabo to robię, uczę się jeszcze) i ogarniam dużo komend Big Grin ogólnie to bardzo pomocna nie jestem Wink
dziękuję za przeczytanie tego długiego i nudnego czegoś,


pozdrawiam, EmilaCraft


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez emilajagi@gmail.com - 06-08-2019, 09:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości