Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#13
Twój nick na serwerze: Biomek123


Wiek: 11


Zainteresowania, co lubisz robi
ć w czasie wolnym: Granie w gry, programowanie, pisanie pluginów i skryptów. Programowanie gier. Lubię oglądać YouTube, bawię się w scratchu i kombinuję w pythonie.

Od kiedy jeste
ś aktywny na naszym serwerze: 2 – 3 lata

Czy jeste
ś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny, dużo czasu spędzam na TS. Na TS jestem zarejestrowany od około 7 miesięcy, na TS siedzę średnio cały czas kiedy mam uruchomiony komputer (5 – 6h dziennie). Siedzę jedynie na afku aczkolwiek po dołączeniu do administracji zamierzam na bieżąco rozwiązywać problemy graczy.

Czy masz kontakt z administracj
ą serwera na Team Speak-u?: Tak
 
Nick na TS:  Biomek123

Które tryby głównie nadzorowałby
ś posiadając rangę Helpera?: SkyBlock+, Creative, SkyBlock Classic

Ile dziennie mo
żesz spędzić czasu na serwerze: Zależy kiedy. W tygodniu roboczym podczas trwania roku szkolnego około 4 – 5 godzin. W weekendy i przerwy od szkoły nawet 8 – 10 godzin. Od czasu do czasu mogą się zdarzać dłuższe przerwy które oczywiście będą zgłoszone wyższym rangom.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci si
ę podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyBlock+, Mili ludzie, łatwość w rozgrywce, fajne itemki.

Czy co
ś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Na bieżąco zgłaszam bugi i zgłaszam graczy.

Dlaczego wła
śnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Sądze że serwer McSurvi jest mi znany i gram na nim od dzieciństwa. Znam graczy. Lubię budować i dobrze znam komendy i pluginy.

W 3,4 zdaniach opisz pierwsz
ą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno bardziej słuchał bym graczy i był bym aktywniejszy na serwerze. Pomagał bym innym administratorom w budowie budowli na różnych trybach (np. spawn). Zamierzam na bieżąco sprawdzać forum i rozwiązywać zgłoszone przez graczy problemy.
Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera: Podstawowa umiejętność pisania skryptów, znajomość języka angielskiego na dość wysokim poziomie
 
Thank you!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez Biomek - 05-08-2019, 07:29 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości