Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#12
1. Twój nick na serwerze: Kremiorspokke2
2. Wiek: 10
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Rozmawianie/Zgłaszanie graczy

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: rok
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: zależy jeśli mam z kimś rozmawiać
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: niestety nie
7. Twój nick na Team Speak-u: KremiorZbokke

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Rozwiązywanie problemów Creative
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: min. 3 godziny max. 12godz
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Creative rozmawianie z graczami polecam

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie wiem sam
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo jestem często jestem miły wiarygodny mam paru przyjaciół i bym pomagał graczowi i innym

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Hmmmmm nie wiem powiem coś o ts naprzykład (nie obrażam) Zmieniłbym z TS3 Na discord dlatego że jest łatwiej po kanałach chodzić lepszy interface. Dodatkowo discord ma Dodatek BD-Bandaged discord dzięki niemu można motywy wgrywać. A jeśli chodzi o boty to można je na stronkach znaleźć np. mee6- moderacja.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?: Znam server umiem budować języki to tam angielski

-Kremiorspokke
[Obrazek: latest?cb=20111223145016]
NameDividedBy5 Pozdrawia 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez Kremiorspokke - 04-08-2019, 08:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości