Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#9
Big Grin 
1. Twój nick na serwerze
- LordLays
2. Wiek
- 19 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym
- Rysownie, Programowanie, Literatura Polska, Seriale Animowane  Big Grin

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Od dwóch lat
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Jestem aktywnym użytkownikiem Team Speak-u od: 369 dni 21 godzin 10 minut (Czas którym mam podczas pisania posta). Wink Zalogowany jestem grając na serwerze i wychodzi podobny czas
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Tak
7. Twój nick na Team Speak-u
- [Rodzinka] LordLays

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- Wszystkie które trzeba by było
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- Zależnie od dni tygodnia może ty być od 3 do 6 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
- Najlepiej znam Skyblock+ z uwagi że to właśnie na nim gram. Podoba mi się on dlatego że jest najbardziej rozbudowany z dotychczasowych skyblocków. Dobra robota. Big Grin I właśnie dla tego poleciłbym ten tryb za świetne rozbudowanie, stabilną gospodarkę i generalnie świetną odskocznie od klasycznego trybu skyblock. Jednak lepiej polecać serwer niż tryb, bo każdy gra w to co lubi. Wink
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Załatwiam bany innym. A tak na poważniej to na co może pozwolić sobie zwykły gracz - koleżeńska pomoc, zgłaszanie tych co sobie zasłużyli, podsyłanie błędów administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Ponieważ jestem świadomy co to oznacza, i z jakimi obowiązkami to się wiąże
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Dodałbym cykliczne eventy z drobnymi upominkami dla graczy, aby przełamać rutynę gry na danym trybie, oraz system przedmiotów kolekcjonerskich (doskonały przykład to podpisy administracji), a za zebranie całej kolekcji otrzymywało by się jakąś nagrodę Wink
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Chęci jak najbardziej na naukę są, zwłaszcza na pisanie skryptów. Jestem też nie najgorszym budowniczym. Mam również parę pomysłów co można wprowadzić na tryby. Smile

Dziękuje za poświęcony czas, i po cichu liczę że zasilę szeregi administracji.
Życzę sukcesu każdemu, kto zdecydował się napisać zgłoszenie. Big Grin



Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez LordLays - 02-08-2019, 07:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości