Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#4
1.Nick: niepokoniani1919 (Lub niepokonani19193 wybierce sobie)
2.Wiek:-13 lat
3:Zainteresowania- sport,motoryzacja,granie w Giery

4:Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?- Moje początki zaczeły się już dawno (gdzieś 2016 r) a teraz to rzadziej wchodzę na serwer po trochę mi się już znudziło
5:Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?- Tak mam TeamSpeak od dzisiaj
6:Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?- Nie. po dzisiaj sobie zrobiłem ale znam kilku adminów
7:Twój nick na Team Speak-u: niepokonani1919

8:Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?- na pewno Creative a jak bym miał jeszcze 1 wybrać to był by to sky-block classic.
9:Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?- tak jak mówiłem nie ma mnie codziennie na serwie ale jak jestem to tak gdzieś 3 godziny dziennie .
10:Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?- Creative po można zbudować to co się chcę, i zabawy jest przy tym  dużo , a jak bym polecił to  ze jest swoboda i dużo zabawy, można jakieś nowe znajomości poznać.

11:Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?- zrobiłem tylko kilka zgłoszenia na nie miłych graczy i 1/2 propozycje chyba,.
12Big Grinlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?- po jestem  przydatny,miły,pomocny,współczujący,kulturalny i ładnie buduje  (można zobaczeć na 2 z 3 moich działek.

13:W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?- Może poprawił bym komendę /Friends  po komenda fajna spoko ale  taka popsuta jest trochę i nie ma zmiatki o tej komendzie w /help lub /pomoc ani nigdzie .
14:Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?- Jedynie to budowanie po resztę to nie umiem, ale mam brata który umie chyba skrypty pisać to możne mnie nauczy niewiem ;/

Z wyrażeniem szacunku

Niepokonani Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez niepokonan1919 - 02-08-2019, 01:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości