Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#3
1. Twój nick na serwerze: AptMichael145


2. Wiek: 14 


3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: 
Czas wolny spędzam na jeździe na rowerze i słuchaniu muzyki. Jestem także niezłomnym graczem komputerowym.


4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Pamiętam jeszcze czasy freebuilda. Jestem przekonany, że z rok będzie. Big Grin


5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Na ts'a zaglądam od stycznia. Bywam na nim po kilka godzin dziennie, jeśli mam z kim rozmawiać.


6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Z reguły to Lukasio dzieli się ze mną kanałem.
 
7. Twój nick na Team Speak-u: Apt
 
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Stanowczo byłyby to skyblocki oraz tryby pvp. Aktywnie czas spędzałbym również na creative.


9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Od 4 do 5 godzin.


10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Reasumując.. każdy tryb znam dobrze. Na każdym można zauważyć kooperacje graczy i radość jaką niesie za sobą gra. Np. Skyblock Classic to idealny tryb do pogrania z przyjaciółmi bo jest możliwość budowania i rozrastania swojej wyspy do niewiarygodnych rozmiarów.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszałem Lukasiowi graczy nieprzestrzegających regulaminu, oraz pomagałem innym w różnych budowlach. 


12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Myślę, że jestem osobą obeznaną z zasadami panującymi na serwerze. Sądzę, że idealnie sprawdziłbym się w roli Helpera.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Chciałbym pomóc w rozbudowie nowych edycji różnych trybów. Walczyłbym z cheaterami. Pomagał w organizacji eventów. Także, stałbym u boku nowych graczy w swojej przygodzie na McSurvi :3


14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Jestem zmotywowany do szkolenia się jeszcze mocniej w technice budowania. Z chęcią nauczyłbym się pisać skrypty - puki co to tylko marzenia. Może uda mi się je spełnić?


Edit; Przeanalizowałem sobie wszystko w głowie i stwierdziłem, że moje poprzednie podanie było słabee. Mam nadzieję, że to złapie pozytywny odzew.


Pozdrawiam MichaaaałBig Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez mziel2006 - 02-08-2019, 01:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości