Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChlebcioRool[Pomysł] waluta na creative *
#1
Exclamation 
Witam,chciałbym podać wam mój pomysł na zmiane na creative,czyli Waluta.

[Wyjaśnienie]
Ta waluta by była for fun dla osob które tworza na swoich dzialkach miasta i sklepy z glówkami itd..
a waluta mogla by nazywac sie "Survicoinsy"które by były wyświetlane w prawym,górnym rogu.


[cel i wykorzystanie]
Jak pewnie spodziewam sie starsi gracze którzy nie graja w Miasta itd..Ewentualnym wyjsciem bedzie dodanie SurviShopu pod komenda /s shop i gdy sie napisze ta komende mogla by wyskakiwac interfejs sklepu w ktorym moglo by kupic bloki ktorych nie mozna wziac z creativa, spawner w celu dekoracyjnej, drewno {ale te z ta sama tekstura}, blok gryba itd.. i zeby było zabezpieczone to trzebało by zablokowac im kopiowanie aby wszyscy musieli kupic,rownierz by moglo dodac eksluzywne przedmioty przez was np: rózdzka ktora powoduje podwojny skok czy cos w tym stylu..a jesli chodzi o cel to celem tej nowości jest żeby creative był bardziej odswiezony i aby zabawy takie jak miasta,sklepy,klasy postaci miały wiekszy sens i aby te zabawy nie były oszukiwane, bo łatwo jest oszukać.{Jesli chodzi o ten sklep to nie jest wazne ale chciałem podac do tego pomysł aby waluta dla innych miała sens}

[przeciw oszustwie]
o tym nie zapomniałem czyli oszukiwaniem z kasa ,chodzi mi oto aby 2 graczy nie mogło sobie dawac kase aby miec wiecej albo z mk.
1. blokoda przez ip aby nie moglo sb placic przez mk
2.blokada przy rozdaniu kasy , chodzi mi o to aby nie mogło dawac kasy np: po 100k czy cos tylko aby była blokada do 10k
3.cooldown przy nowym koncie 24h czyli uziemienie przy nowym graczu przez dobe i nie bedzie mogł przyjmowac i rozdawac kase.
4.czasowe rozdanie chodzi w tym aby była przerwa przy daniu kasy np: 3 min przed daniem kolejnej kasy komus aby nie mogło placic szybko..{albo 1min30sekund]

[Zarabianie]
Z zarabianiem to mam kilka pomyslow, poprzez eventy i co tygodniowe rozdanie.Jesli chodzi o ten system z rozdawaniem to chodzi o to ze co tydzien lub dwa bedzie wypłata za swoja dzialke czyli jesli ktos ma pusta dzialke to dostaje 0$ a jesli ktos ma na dzialce jakies budynki to troche zarobi, a jesli chodzi o vipow ktory maja 4 dzialki to system wybiera z 1-4 dzialek i za nia dostaje kase z bonusem +300$ { jesli by ktos by budował na całej dzialce np: dirtem to dostaje bana na 6h i reset kasy i dzialki].. i wtedy gracze beda mieli zachete aby budowac coraz wiecej,gdyby była wyplata i wtedy cb nie ma to wtedy moglo by pisac w poczcie i napisac /odbierz i odbierasz kase za dzialke {wtedy moglo by byc komunikat ze kasa jest w poczcie czy cos]

Tym razem moj pomysl przemyslałem i dzk za przeczytaniem mojego pomysłu na creative * pozdrawiam*


Wiadomości w tym wątku
[Pomysł] waluta na creative * - przez ChlebcioRool - 21-06-2019, 12:22 PM
RE: [Pomysł] waluta na creative * - przez ChlebcioRool - 23-06-2019, 12:16 PM
RE: [Pomysł] waluta na creative * - przez ChlebcioRool - 24-06-2019, 09:12 AM
RE: [Pomysł] waluta na creative * - przez ChlebcioRool - 25-06-2019, 01:15 PM
RE: [Pomysł] waluta na creative * - przez SpriNt - 25-06-2019, 07:49 PM
RE: [Pomysł] waluta na creative * - przez ChlebcioRool - 26-06-2019, 03:09 PM
[Pomysł] waluta na creative * - przez _szumielxd_ - 26-06-2019, 04:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości