Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King_k_RoolPytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020
#4
jak ci powiedziec ~N1ne z tym co mowisz o nowym lobby masz szególna racje ,duzo czasu musiało zmarnowac i ta co teraz jest powstała w połowie 2018 wiec zaszybko na nowe lobby i juz mowie ze ten watek pisałem wieczorem wiec mogłem troche nie przemysłec kilku rzeczy ^^

- Interfejs lobby
jak mowiłem tez chciałbym aby był odswiezony w 2019 ale nie mowie odrazu ze maja robic teraz mozna sobie poczekac na duzy Update  w Mcsurvi np: w wakacje albo wrzesniu...

- nowe tryby, wiem czm zostały tamte usuniete i wiem ze kolejne tryby moga podazyc kleska ale chociaz by mogło dodac jeden tryb z typu Minigames bo brakuje tego.I tez mowie ze nie macie przerywac tego co robicie teraz na takie rzeczy mozna sb poczekac na nowy tryb . {Party by był dobry ale wiem jaka to jest duza robota ale sumie mysle czy by sie opłacała bo mało jest polskich serwerów z trybem Party moze nawet wiecej graczy przyszło... Moze ;/

-Logo
wiem ona nic nie zmienia w rozgrywce ale chciałem aby został odświezony {nie zeby cały sie zmienił poprostu moze dostac nowe barwy }

- Zadania tez tak sadze ze by był urozmaiceniem rozgrywki przydało by sie to ale wiem ze to wielka praca nad tym musiała byc i ze nie kazdy ma duzo czasu .


dziekuje za przeczytanie watku i chce powiedziec ze to sa moje marzenia aby zostały dodane do serwera ^^


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020 - przez King_k_Rool - 05-02-2019, 03:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości