Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matematykCXXIII3 bugi i 2 propozycje
#1
Witam,
chciałbym przedstawić trzy bugi i dwie propozycje.
Przejdę najpierw do bugów. Dwa występują wyłącznie na trybie, a jeden powszechnie na całym serwerze.
1.Znikające auta.
Jest szansa, że jak położysz auto (przypadkowo na spawnie, queście lub nawet specjalnie na mapie) auto zniknie. Nie zawsze się tak dzieje, jednak się dzieje. Proszę, zróbcie coś z tym bugiem ponieważ straciłem przez to już chyba 10 aut.
2.Zbugowana taryfa.
Taxi, czasami nie działa. Wybierasz teleport, zabiera kasę, wyświetla się informacja, że zostałeś przeniesiony na dany quest, ale dalej jesteś na spawnie. Proszę, zróbcie coś z tym bugiem bo straciłem już przez niego 235$
3.Antycheat
Najgorszy bug na tym serwerze, antycheat. Wyrzuca za to że przebiegniesz po ulicy spawnu, lub podskoczysz na bazie ISIS. Straciłem przez to ponad $10 000, tylko na tej edycji. Na starej stracone pieniądze były dwa razy większe. Proszę zróbcie coś z tym bugiem, ponieważ nie chcę tracić więcej dolarów.
Propozycje: Czeki (np. komenda /czek [suma pieniędzy]) zamienia daną ilość pieniędzy na czeki o równej wartości co wpisana kwota i zabiera tę kwotę z konta. Takie czeki miały by zastosowanie w wspólnych bankach gangowych.
PvP na działce ułatwiło by natomiast szkolenie nowych rekrutów.
Mam nadzieję, że rozważycie te propozycje i naprawicie bugi. Życzę miłego dnia! VMasterHackerV


Wiadomości w tym wątku
3 bugi i 2 propozycje - przez matematykCXXIII - 31-12-2018, 11:25 AM
3 bugi i 2 propozycje - przez szumiel - 31-12-2018, 11:46 AM
RE: 3 bugi i 2 propozycje - przez matematykCXXIII - 31-12-2018, 12:16 PM
RE: 3 bugi i 2 propozycje - przez Admin - 31-12-2018, 12:38 PM
RE: 3 bugi i 2 propozycje - przez Admin - 02-01-2019, 09:20 AM
3 bugi i 2 propozycje - przez Kiciek37 - 27-02-2019, 10:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości