Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#13
1. Twój nick na serwerze: PolaczekMaly
2. Wiek: 14 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: oglądać telewizje , grać na komputerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywny od 4 lat
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak jestem spędzam na nim 2h jestem na nim aktywny od 2,5 roku
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: niestety nie
7. Twój nick na Team Speak-u: PolaczekMaly

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Creativ i PvP
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 4 do 9 godzin , jeżeli mam więcej czasu to właśnie gram tutaj
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: najbardziej znam PvP i Creativ. PvP jest to wspaniały tryb ponieważ , można sobie przyjemnie poćwiczyć bicie się oraz zaprzyjaźniać się z innymi tak samo jak na Creativie lecz na tym trybie można sobie wspaniale spędzić czas bo sobie można pobudować domki , zamki , jaskinie itp , lecz także można poznać dobrych ludzi

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak robiłem oraz starałem się w pomocy administracji np : jak widziałem cheaterów to wpisywałem ich na helpopa i też na forum pisałem wiadomość do helperów lub modów i innych z administracji
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mimo że jestem osobą konsekwentną i odpowiedzialną , zobowiązuje się ze swoich obowiązków.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno chciałbym zlikwidować nadmiar cheaterów aby inni gracze mogli sobie grać w spokoju . Chciałbym dodać inne rangi np : Legenda albo Tytan i Gigant. I też chciałbym zbudować nową mapę o nazwie ,,piekło"
Dziękuje za poświęcony mi czas , życzę Administracji i innym graczom wspaniały dzień/wieczór
PolaczekMaly ^_^


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez NoJumper - 15-12-2018, 08:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości