Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#12
1. Twój nick na serwerze: VolleqPL

2. Wiek: 16

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: projektować , grac w siatkówkę ,wychodzić ze znajomymi i wiele więcej

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od tego roku

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: tak ,od tego roku kiedyś częściej bywałem a teraz tak na chwile wchodzę Sad

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: tak mam

7. Twój nick na Team Speak-u: VolleqPL

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? pvp Classic ,Sky block , Water block

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: zależy od dnia od 2-8 h

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Water block/Sky block jest to tryb bardzo kreatywny. Można rozwijać tam swoje pomysły. Dużo tam się dzieje

w taki sposób bym zachęcił nowych graczy aby zagrali w ten tryb.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?  nie Sad

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Jestem osoba odpowiedzialna , lubię pomagać innym i przede wszystkim chce zrobić coś dla serwera. Staram się rozwiązać problem do końca i zrobić wszystko aby obydwie strony były zadowolone.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Przede wszystkim robić dużo eventów co np. piątek ,aby pokazać ludzią ,że warto grac na naszym serwerze. Ulepszać zapomniane tryby reklamować , przebudować mapy lub dodać nowe. To by były dwie najważniejsze rzeczy które bym chciał zrobić

                                                                                                      Pozdrawiam VolleqPL Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez VolleqPL - 09-12-2018, 08:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości