Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pan_Kamil0s[Odrzucone] Niesprawiedliwość
#1
Witam!
Chciałbym oświadczyć,że stała się sytuacja na serwerze o godz 10:50 około. Pewien gracz o nicku kmeczek4 (czy coś podobnego) zaczął przeklinać i wyzywać gracza o nicku Czarne_Marzenie. Ja napisałem na czacie: "kmeczek4 nie kozacz tak bo w każdej chwili mogą cie zgłosić XD". Dany gracz odpisał mi w sposób obrazy: "ZAMKNIJ RYJ" (czy coś podobnego). Ja pod wpływem emocji napisałem jedną rzecz na czacie a mianowicie "Ryj to masz ty i twój stara" (nie chodziło o rodzica tylko tak napisałem aby mnie nie wyzywał, bo chciałem spokojnie pograć). Natomiast on napisał kolejną obrazę w stosunku do mnie, a pod koniec padło ostateczne wyzwisko w moją stronę: "Pan_Kamil0s chyba PAN C**A". Potem napisałem, żeby się nie kłócić bo chce spokojnie pograć. Na koniec wszedł kotletgrawgry i zbanował go na 3 dni i mnie na tydzień. Słabo pogodziłem się z tym, że dostałem za jedno wyzwisko aż 7 dni bana a on tylko 3 za wyzywanie mnie od c*p oraz za pisanie na czacie wulgaryzmów (ku**a je***a ,itp). Pisze do was abyście byli sprawiedliwi i mi dali tyle co niemu, bo ja napisałem jedno słowo i dostałem bana dłużej niż on za używanie wulgaryzmów wobec mnie.


Z Prośbą do Administracji,
Pan_Kamil0s


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucone] Niesprawiedliwość - przez Pan_Kamil0s - 06-10-2018, 09:22 AM
RE: Niesprawiedliwość - przez King_k_Rool - 06-10-2018, 10:11 AM
Niesprawiedliwość - przez _szumielxd_ - 06-10-2018, 10:50 AM
RE: Niesprawiedliwość - przez Kotletgrawgry - 06-10-2018, 01:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości