Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#35
Twój nick na serwerze: kebab333
Wiek:13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie trenuje teakwondo, jest to koreańska sztuka walki, która ma za zadanie kontroli swojego ciała a najważniejsze umysłu. Dla zainteresowanych daje link do wikipedi Wink https://pl.wikipedia.org/wiki/Taekwondo , oczywiście kiedyś gram w tego minecrafta cnie? Big Grin , więc drugą rzeczą, którą robie w wolnym czasie jest (strasznie nieprofesonalny) gaming, ogrywam i ogrywałem takie tytuły jak: Trylogia Gothic, League Of Legends, no i nasz Minecraft! Te 3 tytuły darze ogromnym sentymentem, daję mi pewne uczucie nostalgii w gothica zaczynałem mając 6 lat(Dzięki starszy Bracie! Big Grin)  
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze grałem z bardzo dużymi przerwami od 3 lat, pod strasznie różnymi nickami. Także nie da się sprawdzić w większej mierze mojej aktywności Tongue
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Z waszego ts3 korzystałem głównie w celach szukania ludzi do gry w LoLa najczęściej Big Grin, wspomnę że niedawno się przeprowadziłem i ip uległo zmianie i dlatego nie jestem nawet zarejestrowany Tongue! zawsze jak gram na jakimś serwerze wchodze na jego ts3 by mieć lepszy kontakt z graczami w ewentualnym nieporozumieniu.
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Zdarzyło się pary razy, ale najczęściej byłem wyśmiewany przez mój piszczący głosik (który znikł o dziwo!) przykre wspomnienia...

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?:
EasyHardcore i Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Na spokojnie były to od 3h do nawet 6h to wszystko zależy od tygodnia, czy wypadną jakieś zawody czy umówię się z przyjaciółmi itp.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Generalnie połowa moich wspomnień związanych z minecraftem to serwery survival+gildie , w tym wypadku jest to tryb EasyHardcore, który uważam za must-play jeśli chodzi o przygode z mc. Najbardziej propsuje ten tryb za możliwość prowadzenia polityki między gildiami zakładanie różnych sojuszy na konkretną gildie. Poleciłbym ten tryb przez jego łatwość do zaklimatyzowania się do zasad (dżungli poniekąd) jakie tam panują.  
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Starałem się utrzymać miłą i sprzyjającą nowym graczom atmosferę. Raczej mówię o nie zgłaszaniu cheaterów jest oklepane ale muszę o tym wspomnieć Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miłą, (podobno) zdystansowaną osobą mam bardzo dużo czasu. Strasznie przywiązuje się do "projektu", z którym jestem związany. Mam staż na innych serwerach Tongue (jak ktoś będzie ciekawy wyśle ss z dowodem Smile . Sprzyjającą mi cechą jest asertywność ( a czasami nawet upartość). Jak postawie sobie jakiś cel to priorytetem jest go spełnić.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Zaczął bym od zmiejszenia dystansu
Administrator-Gracz, każdy gracz powinien ufać administracji a nie unikać jej jak ognia. Swoim zachowaniem chciałbym wpłynąć na społeczność serwera by administracja stała się dla nich pomocną dłonią a nie niedostępnym bóstwem pełnych zagadek. Co najważniejsze ludzie zaczęliby o wiele częściej dogadywać się z administracją co pomogłoby w ewentualnych problemach z graczami.

Mam nadzieję, że tym wypełnionym szablonem pokazałem wam moją (chociaż minimalną) dojrzałość i dorosłe podejście do sprawy, ja byłem kebab Wy byliście Wy! Do Usłyszenia!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez kebab333 - 22-08-2018, 07:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości