Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#32
Twój nick na serwerze: EvilekPL

Wiek: 15 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uwielbiam Grać w piłkę nożna oraz biegać wieczorami Tongue
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na tym koncie jestem od niedawna ale miałem przed tym kontem jeszcze 2 poprzednie evilgamer i evilminecraft niestety oba zostały skradzione ale w sumie myślę ze mam około 4 lat stażu na serwerze Big Grin

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Spędzam na ts3 od 1h do nawet 8-9 godzin dziennie. Nie spędzam tego czasu na waszym ts3 tylko na innym ale zawsze można sie przerzucić Big Grin

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Jak już wcześniej napisałem przesiaduje ale nie na ts3 Mcsurvi.pl

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? : Myślałem nad nowym GTA 6 lub WD 2 są to świeże tryby i już po kilkunastu minutach zauważyłem niekulturalnych graczy.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 6-10 h.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam GTA i WD (Stare wersje) Ale tych nowych też mogę poznać Smile

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Tak, I nie będę tutaj pisał o tym ilu ja cheaterów złapałem ale coś w tym stylu. Na pewno pomogłem niejednemu graczowi w stawianiu 1 kroków np. Na Wd lub Jail.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą ambitną która ma bardzo dużo czasu ale nie ma go jak dobrze poświecić Smile Kultura u mnie też niczego sobie. Moim Największym minusem jest to że bardzo fatalne tłumacze coś ale myślę że damy radę Smile

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Na pewno na początek chciałbym aby na serwerze więcej się działo mam namyśli to aby organizować więcej konkursów turnieji zabaw itp. Oraz chciałbym zmniejszyć poziom niekulturalnych graczy do minimum To są moje cele jak dołączę a potem to się zastanowię .

Pozdrawiam Cała Administracje i dziękuje za czas poświęcony Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez EvilekPL - 20-08-2018, 03:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości