Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#30
Twój nick na serwerze: Darq_YT
Wiek:12,5
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: ogl telewizje, grac na mcsurvi.pl , gadac z ludzmi na skype
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:2012
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: nie mam ts bo mam błąd w kompie nie umiem go rozwiazac
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:nie

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?: Crative 1 creativ 2 creativ 3 creativ 4 i bedwars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3godziny
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:najbardziej znam creative 1 ,w nim najbardziej  podoba sie to ze gra na nim duzo ludzi i nie zacina sie tak jak reszta,jak polecic ?: Wbijaj na Creative 1 jest na nim duzoludzi oraz miła adm...
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałem reklamcje na /msg oraz chaty u innych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Poniewaz hciałbym coś zrobić dla mcsurvi uwielbiam ten serwer jeszcze nigdy nie byłem w zadnej adm na serwerze nawet miałem serwer ale nic mi na nim nie wychodziło i dlatego mi sie nudzi
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: 1 hciałbym zmienic kolor czatu zeby tak nie raziło w oczy 2zmienic wiekszosc zeczy na polski bo niekture som po angielsku 3 dobudowac cos na lobby.

Szczerze hce sie bardzo dostac do adm
dzienki i to tyle


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez Darq_YT - 14-08-2018, 08:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości