Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#18
Twój nick na serwerze: Czesiek545
Wiek: 13 lat =)
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię pograć sobie, ale też wyjść na dwór z kolegami/koleżankami. Lubię rysować (Nie robię tego najlepiej).
Szukam także miejsca na serwerkach (czasami) na członka w administracji.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 6 sierpnia, serwer pokazał mi kolega =)

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Nie spędzałem ale postaram się to naprawić.

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Na waszym nie, ale na nie których serwerkach tak Wink

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Mianowicie uwielbiam SkyWars oraz BedWars Wink więc myślę że na tych.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę 5-7 godzin, jak mam czas albo wolny dzień to dłużej.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyWars'y znam odkąd gram w minecrafta, od samych początków grałem na tym trybie, jest on mianowicie fajnym trybem, można być na latających arenkach, oraz poklepać się, otwierać skyrznki na wyspach przeciwników lub znanym (środku).

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie zrobiłem, ale jako członek w administracji tej mniejszej, na pewno bym to po prawił :3

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dla tego że nie chwale się że jestem w tej administracji na takim, i takim serwerze. Nie nadużywam permisji, sprawuję się chyba dobrze w administracji, bo nie kiedy już byłem w niej. Każdy ma coś w sobie innego, ja napisałem to co myślę na swój temat.

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Oczywiście chciałbym pograć sobie, i po pisać z graczami na serwerku. Dodałbym może jakieś rangi, jak już bym był w tej wyższej administracji. Oczywiście chciałbym poklepać się jako nowy administrator, i pogadać z graczami na TeamSpeak'u =)


To tyle co mógł bym napisać. Mam nadzieję że dostanę się do administracji, bo mi wystarczy nawet Helper czy Moderator na serwerze.
Jeśli po popełniłem jakiś błąd to proszę się nie czepiać, pisałem to bardzo długo Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez Czesiek - 06-08-2018, 09:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości