Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#17
Twój nick na serwerze: LukaSio
Wiek: 14
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie uprawiam sport i chodzę na zbiórki harcerskie, oczywiście też gram w minecraft.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Na waszym serwerze jestem aktywny od ponad roku i zostanę jeszcze na bardzo długo.

Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:
Tak, od początku wakacji non-stop siedzę na kanale muzycznym, albo kanałach publicznych. Spędzam tam jak najwięcej czasu z powodu muzyki, więc jak nie na serwerze to szukajcie mnie na Teamspeak Smile .

Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:
Staram się mieć, ale póki co tylko zgłaszam od groma bugów i graczy, czy to na forum czy Teamspeaku. Raczej można to nazwać kontaktem :/

Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :
Zdecydowanie byłby to Freebuild.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Potrafię grać 3 godziny, ale jak mam z kim popisać, albo współpracować na serwerze to czas może się znacznie przedłużyć.

Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:
Najbardziej ze wszystkich trybów znam Freebuild. Przesiedziałem na nim cały rok szkolny i nie ma rzeczy jakiej bym o nim nie wiedział. Najlepszą rzeczą jaką zauważyłem na tym trybie to współpraca graczy, każdy sobie pomaga. Na przykład; pomaga w budowie, albo prowadzi sklep ! . Zawsze jak na serwerze pojawiał się ktoś nowy, to starałem się go przekonać, że Freebuild to przyjemny tryb. Dowodzi o tym to, że wokoło mojej działki (100;-174) zgromadziłem tuzin nowych graczy i większa część nadal jest aktywna na tym serwerze Smile Raczej zostałbym przy takiej opcji polecania serwera, bo to troche podniosło już podupadający tryb.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, zgłaszałem mnóstwo cheaterów, oszustów i wulgarnych osób. Mam duże doświadczenie w budowaniu, ale jakoś nie mogłem nigdy tego pokazać ,może to się kiedyś zmieni ^^

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ, wiem jaką odpowiedzialność nosi za sobą ranga Helpera i znam się na tego typu sprawach.

W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Zacząłbym od naprawienia błędu z wędkom i wypadającymi przedmiotami z ramek, i poprosiłbym kogoś o naprawienie błędów mapy. Banowałbym cheaterów i inne osoby łamiące regulamin. Chciałbym ulepszyć ekonomię freebuildu, ponieważ tryb wydaję się za prosty. Chciałbym również zmienić/zbudować nowy spawn, (oczywiście z kimś), jeśli byłoby to możliwe.

Mam nadzieję, że dostanę rangę,
Życzę powodzenia innym Smile

Ps: Znajdziecie mnie na kanale muzycznym, albo na serwerze freebuild Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez Lukasiu - 05-08-2018, 08:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości