Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#13
AptMichael145

13

W wolnym czasie lubie pograć na komputerze lub wyjechać z kumplem Anomeq taki ma nick w grze na miasto

Gram na serwerze od 1 miesiąca ale ok. 4 godz dziennie  Smile

Niestety nie mam team speaka ale mam skype

Niestety nie bo nie mam team speka Sad

najbardziej grał bym na serwerze freeBuild

3-4h a jak jest szkoła to 3h na tydzień bo nauka też jest ważna

Najbardziej to znam tryb freebuild a najbardziej mi si podoba ponieważ mam tam dużo znajomych i tam są ludzie gdzie lubią pomagać wspierać lub dawać informacje sam jestem taką osobą polecił bym serwer w taki sposób by zaprosić jakiegoś youtobera by pograł tam pare razy by wypromował lub wejść na www.stronawartamiljion.pl gdzie właścicielem strony jest Planeta Faktów i by powiedział że jest nowy sponsor i by wiecej osób by sie dowiedziało o serwerze

Zakupiłem vipa na serwerze i nie długo mi sie kończy wic kupie znów ponieważ jest przydatny i moge dziki temu prankować innych lub rozdawać Masakratory XD + zgłosiłem złodzieja i oszustka który został zbanowany przez innego helpera diaxowego 12

Najpierw chciałbym zareklamować serwer. Potem bym sprawdzał graczy bo zauważyłem że Administracja coraz żadziej zagląda a ja mam dużo wolnego czasu w wakacje Smile. Zmieniłbym to żeby był na spawnie przycisk do losowego tp. A na końcu bym potrolował troche graczy za pozwoleniem wyszego szczebla w Administracji.

PS: Mam na imie Michał Big Grin PAPA <3


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez AptMichael145 - 02-08-2018, 01:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości