Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#12
Twój nick na serwerze?
-LordLays
Wiek?
-18
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym?
-Rysuje w gimpie, buduje mechanizmy i budowle w minecraft.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
-Rok z hakiem i małą przerwą.
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
-Obecnie nie, ale wszystko może się zmienić Wink
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
-Jednorazowo u pani Kotlet, tak jak powyżej może się to zmienić
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
-Oba skyblocki, Waterblok i w odwiedziny na pozostałe serwery
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
-Od 3 do 5 godzin, zależy od dnia.
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
-Znam głównie skyblocki. Poleciłbym + 2.0 jako bardziej rozbudowaną wersje Skyblock z dość rozwiniętymi questami oraz wyzwaniami do zrobienia na wyspie i nie tylko. Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Jak ktoś pyta, to odpowiadam. Jak poprosi moge dać itemy początkowe. Jak ktoś wymaga to upominam. Jakoś szczególnych zasług to osobiście nie mam.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-No tak generalnie to szukacie helpera, pewnie będziecie musieli kogoś wybrać to postanowiłem się zgłosić. A tak poważniej to mam spore doświadczenie jeśli chodzi o gre w mc, param się trochu informatyką to i z serwerem w przyszłości będe mógł coś pomóc. Graczom również pomagam, i w pewnym stopniu interesuje się ich sprawą, Tym bardziej jeśli sam pomóc im nie umiem.
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
-Integrować społeczność w jakiś zabawach na team speaku, lub organizować niestandardowe wydarzenia na serwerach. Zależy czy to zyska przychylność innych członków administracji. Jestem otwarty, i samodzielnie nie zmieniałbym jednej rzeczy. Liczy się praca zespołowa. Big Grin




Nie musicie brać tego na poważnie, ale z góry dziękuje za czas poświęcony przeczytaniu tego zgłoszenia. Pozdrawiam całą ekipę administratorską. Smile


Wiadomości w tym wątku
Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez LordLays - 02-08-2018, 01:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości