Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018]
#9
Twój nick na serwerze:
minecraft_bloody
Wiek:
13
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Bardzo często wychodzę z kolegami pograć w piłkę nożną oraz lubię budować w minecrafcie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Grałem tu jeszcze , kiedy grała Omexia oraz Nystka aczkolwiek zrobiłem 3 letnią przerwę od gry i znowu do niej wróciłem Smile
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u?Od kiedy?Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Od czasu do czasu
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team-Spek-u?
Minimalny ale posiadam Smile
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając range Helpera?
PvP Classic oraz PvP Kits
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
3-5 godzin
Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najlepiej znam tryb PvP Classic ,ponieważ można przetestować swoje umiejętności klepania się z innymi. Polecam tryb , gdyż można naprawdę miło spędzić czas z innymi graczami Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mc.Survi.Pl?
Oczywiście zgłaszałem graczy , którzy stosowali niedozwolonego oprogramowania.
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowiska?
Jestem bardzo kulturalną i bardzo pomocną osobą , której naprawdę można zaufać.Wkładam dużo serca i poświęcenia dla tego wspaniałego serwera Mc.Survi.pl <3
W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Na pewno chciałbym wprowadzić jakieś nowe klasy do trybu PvP Kits. Chciałbym także zorganizować wraz z moderatorami serwera event o VIP na 30 dni na trybie PvP Kits. Event będzie polegał na zabiciu jak największej ilości przeciwników na polu bitwy.

Proszę do rozważenie moich słów.
Z poważaniem minecraft_bloody


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Sierpien 2018] - przez oliwier olix - 02-08-2018, 10:57 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości