Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BonnyBallskarga _szumielxd_
#2
Nwm czy bardziej bawi mnie ta skarga czy sam fakt ze zglaszales mi za czity moje wlasne multikonto :x
Jednak najzabawniejszy byl fakt ze ty wiedziales lepiej kto ma czity a kto nie, a twoim punktem odniesienia byl fakt ze nie mogles mnie zabic. Rozumiem ze sa takie przypadki graczy ktorzy sie upieraja ze ktos ma czity, mowi sie trudno. Jednak zeby az jechac admina ze to on jest slepy i pewnie broni swojego kolege... Troche dziecinne. A co do twojej wiadomosci przy wyjsciu z serwera. Gdyby ktos nazwal innego gracza dnem to napewno dostalby bana za brak szacunku do gracza. Ze za kazda obraze administracji banujemy permanentnie, a ta wiadomosc byla ewidentnie skierowana w moja strone to oberwales slusznego perma.
A co do samej prosby o sprawdzanie to administracja nie sprawdza "na zamowienie". Mamy ciekawsze rzeczy do robienia niz sprawdzanie kazdego gracza, ktorego ktos nam zglosi.

No coz... skoro to skarga na mnie to podesle randze wyzszej zeby sie ktos wypowiedzial, jednak nadal mnie bawi cala ta sytuacja.


Wiadomości w tym wątku
skarga _szumielxd_ - przez BonnyBall - 28-04-2018, 09:57 AM
skarga _szumielxd_ - przez _szumielxd_ - 28-04-2018, 11:27 AM
RE: skarga _szumielxd_ - przez BonnyBall - 28-04-2018, 11:40 AM
RE: skarga _szumielxd_ - przez _szumielxd_ - 28-04-2018, 12:16 PM
RE: skarga _szumielxd_ - przez BonnyBall - 28-04-2018, 12:33 PM
RE: skarga _szumielxd_ - przez Quarantino - 28-04-2018, 02:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości