Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BonnyBallskarga _szumielxd_
#1
Twój nick: BonnyBall
Nick oskarżonego: _szumielxd_
Tryb: PvpKits
Data, godzina: gdzieś wczoraj około 21:00
Powód:A więc sprawa dotyczy naszego wspaniałego Jr.moda czy jak to się tam pisze Tongue ,wbił na tryb pvp kits i więc poprosiłem żeby sprawdził podejrzanego gracza z "haxami" niestety nie mam na tego gracza dowodów czy miał faktycznie jakies wspomagacze ale mniejsza z tym,wtedy nie ukrywam troszke mnie poniosło i napisałem co myśle na temat całej adm tego serwera że mają mają za małe doświadczenie w sprawdzaniu graczy ale nie wulgaryzowałem ani nie wyzywałem nigdy adm, jak postanowiłem wyjść z tego serwera to napisałem "nq szkoda tracić czasu na takie dno serwera elo" dzisiaj wbijam normalnie na serwer a tu Ban na zawsze za obraze serwera/adm....owszem może to była nieco obraza ale ban na zawsze to jakas totalna przesada... i tera mam pytanie czy to jest normalne zachowanie adm? bo ja bym nie nazwał to bycie administracją..a co do tego bana to właśnie szumiel to udowodnił to co napisałem powyżej...Jeszcze jedna sprawa , jeśli macie takich rekrutować to powodzenia mam nadzieje że cały ten jr.mod to przemyśli albo się odwoła od tej rangi bo raczej nie widziałbym go na tym miejscu ..i chciałem jeszcze dodać że skarga nie ma na celu złośliwość do oskarżonego tylko po prostu takie zachowanie jak na adm jest normalnie skandalem Wink

Dowody: https://zapodaj.net/13b0bd17ffd41.png.html


Wiadomości w tym wątku
skarga _szumielxd_ - przez BonnyBall - 28-04-2018, 09:57 AM
skarga _szumielxd_ - przez _szumielxd_ - 28-04-2018, 11:27 AM
RE: skarga _szumielxd_ - przez BonnyBall - 28-04-2018, 11:40 AM
RE: skarga _szumielxd_ - przez _szumielxd_ - 28-04-2018, 12:16 PM
RE: skarga _szumielxd_ - przez BonnyBall - 28-04-2018, 12:33 PM
RE: skarga _szumielxd_ - przez Quarantino - 28-04-2018, 02:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości