Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#47
Kod:

Kod:
Twój nick na serwerze: Zawodowiecc
Czy masz konto premium?: Obecnie nie posiadam,planuję kupić
Wiek: 15
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię wyjść ze znajomymi,pograć w piłkę nożną,koszykówkę,jak i spędzić czas przed komputerem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu):Grałem z 3-4 lata temu około roku,potem miałem przerwę z 2 lata i wróciłem do gry w wakacje
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Na waszym team speak-u jestem aktywny od około początku szkolnego roku,jestem aktywny,lecz ostatnio zrobiłem sobię przerwę zarówno jak i od tsa jak i od waszego serwera jak i na forum
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak mam kontakt z administracją,nie kiedy z nią rozmawiałem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum?: Na waszym forum jestem napewno aktywny od początku roku szkolnego
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Głownie to chciałbym nadzorować jail,pvp classic,lecz problemu nie będzie jeżeli otrzymałbym skyblock, sky wars,bądź też freebuild
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej gram na trybie jail oraz pvp classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To jest pytanie, na które nie znajdę odpowiedzi,zależy od dnia spędzam dziennie od 2-10h oczywiście najwięcej w weekend
Pozdrawiam i życzę reszcie powodzenia


Wiadomości w tym wątku
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez Zawodowiecc - 26-04-2018, 05:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości