Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018]
#31
Twój nick na serwerze: iNutka75
Czy masz konto premium?: Tak, mam
Wiek: Niedługo 13 :3
Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię pogadać ze znajomymi lub chodzić na spacery również ze znajmymi
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Miałam dwa konta i łącznie jestem na serwerze około roku, dokładnie nie pamiętam
Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywna na Team Speak-u od około pół roku i potrafię siedzieć na nim dosyć długo
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jasne, próbowałam zgłaszać graczy lub pilnować kultury na chacie
Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak mam, może niezbyt często ale czasami się uda pogadać
Od kiedy jesteś aktywny na naszym forum? Na tym aktualnym koncie od dzisiaj ale na wcześniejszym od około pół roku
Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Skyblock oraz Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Tyle samo co na Team Speak-u czyli od 6 do nawet 10 godzin Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem dosyć aktywną osoba ale i również odpowiedzialną oraz potrafię rozpoznać gracza z cheatami od gracza który dobrze się klepie.

Oczywiście życzę reszcie powodzenia


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Kwiecien 2018] - przez Nucia ♥ - 11-04-2018, 05:41 PM
Zgłoszenie - przez LadyCherrychan - 12-04-2018, 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości