Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
giorgius77Zostałem zbanowany
#1
Witam

Giorgius77
17 marzec 2018 po godz 23:00

Opis :
Lezalem juz w łożeczku z natebookiem, gotowy do spania, chciałem jeszce chwilke sie zrelaksowac cos zbudowac moze.
Grałem z 2 godzinki, kosiłem trzcinę, zbierałem kaktusy, sprzedawałem w sklepie, robiłem książki przy użyciu butelek z expem,
wypiłem 3 piwka po ciężkim dniu. Usiadłem na murku kaktusów, żeby zaczekać na dzień. Chciałem zrobić oswietlenie dolnego poziomu wyspy
jasnoglazem, jak zniknie armia potworow. Niestety przysnęło mi się, notebook wyłączył mi się. Rano zobaczyłem, że zostałem zbanowany. Poniżej powód.
Nie rozumiem tego skrótu, nie wiem o co chodzi. Zacząłem grać na tym serwrze zeby pilnowac moje dzieci : Lamo_rozec i Dawid00. Bałem się tego co moga ludzie wypisywac na chacie i niestety mialem racje. W miedzyczasie troche mnie wciagnelo. Kupilem VIPa, jak sie skonczyl kupilem drugiego, wczoraj w ciągu dnia. Nie wiem o co chodzi z tym banem, nie wiedziałem, że zostawienie gry samej sobie jest zabronione, dzieci nic mi nie mowily.
Nawet nie zrobilem tego celowo, po prostu mnie scely te 3 piwka  po ciezkiej robocie.
Proszę o usunięcie bana  wytłumaczenie skrótu. Jeżeli złamałem zasady to proszę o wyjaśnienie i drugą szansę. Nie jestem Minecraftowym expertem.
Gralismy z dziecmi kilka miesiecy na prywatnym serwerze, byla fajna zabawa. Dzieci przekonały mnie żeby zagrać na serwerze publicznym, zgodziłem się. Kupiłem im pakiety VIP, wydałem już 80 zł i taki bezsensownym koniec gry. Dzieci będą bardzo zawiedzione, gdyż nie pozwolę im grac samym na serwerze z powodu niebezpieczenstw jakie zawsze czychaja w takich miejscach, tymbardziej, ze moderatorow widzialem 3 razy podczas gry od 32-33 dni. Niestety moje dzieci już nie będą mogły grać bo dzieja sie u takie rzeczy jak na screenie.

Uzytkownicy pisali o pieprzeniu sie, pizdach, hujach wsadzaniu huja do cipy a niestety zadnego admina nie bylo. Robili to kilka dni z rzedu
wieczorami 5,6,i 7 marca. Tacy nie dostaja bana, a ja za zasniecie mam bana, naprawde nie rozumiem.
Pewnie trzeba bylo zapoznac sie z regulaminem, ale sadzilem ze sa tu zasady powszechnie znane tj, kultura i zyczliwosc i gra bez chitowania itp. Na pewno to moj bład, dzieciaki tez nic nie mowiły, tez nie widza co to jest AFK, maja 9 i 10 lat.

Proszę o zdjecie bana i wskazanie gdzie sa opisane zasady dotyczace samej gry, ktore złamałem.


Mam opis : AFK przy kaktusach


Załączone pliki Obrazki
       


Wiadomości w tym wątku
Zostałem zbanowany - przez giorgius77 - 17-03-2018, 08:35 AM
RE: Zostałem zbanowany - przez tygrysek208 - 17-03-2018, 09:14 AM
RE: Zostałem zbanowany - przez _szumielxd_ - 17-03-2018, 11:54 AM
RE: Zostałem zbanowany - przez giorgius77 - 17-03-2018, 10:43 PM
Zostałem zbanowany - przez _szumielxd_ - 17-03-2018, 11:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości