Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#41
Rekrutacja na Helpera

Twój nick na serwerze:
Moj nick w grze to, Nasheq.
Wiek:
Moj Wiek to, 15-scie wiosel.
Zainteresowania:
Moje zainteresowania, to przewaznie gry typu: RPG i Sandbox, ale jak chodzi o tryb to strzelanki. Interesuje mnie takze Pilka Nozna w ktorej jestem dobry i interesuja mnie rozne ciekawe rzeczy, komendy do minecrafta i co one robia.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Jestem aktywny na tym serwerze ok. 2 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Chcialbym zostac Helperem na trybie GTA, poniewaz jest tam malo administracji ktora gra i chcialbym wpomoc ten tryb, dla lepsza serwera.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Tryb na ktorym spedzam najwiecej czasu to GTA, poniewaz jest on pomyslowym i jedynym w takim rodzaju trybem tego serwera.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Dziennie moge na waszym serwerze spedzic 3/5 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, Robilem. Wysylalem na ts'ie i skype administracji ss jak osoby przezywaja lub przeklinaja, takze pomagalem osobom ktore nie wiedzialy, o roznych rzeczach i pomagalem osobom w odnalezienu roznych miejsc na trybie GTA.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko Helpera?
Powinniscie mnie wybrac na Helpera poniewaz, posiadam ogromne doswiadczenie dotyczace gry minecraft oraz pelnienia roznych funkcji na serwerach GTA dzieki temu, jestem osoba ktora moze sie dobrze spisac na kazdym polu dzialania jakie bedzie do wykonania pomocy graczowi w wytłumaczeniu jak zrobic jakas rzecz.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez Nils1711 - 04-08-2017, 07:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości