Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#27
Twój nick na serwerze: bartektutak97

Wiek: 20

Zainteresowania: moje hobby to: rysowanie swiata zewnetrznego (art) i grafika komputerowa... gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: okolo 1 mies chyba

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? FreeBuild

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 10h (8-9 h dziennie we wakacje (teraz), na studiach to zalezy kiedy mam troche wolnego czasu)... 

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nie wiem XD, podkablowalem troche na haxy i bugi, jak ktos sie czegos pyta w czacie staram sie na jego/jej pytanie odpowiedziec..

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mysle, ze bede dobra osoba na to stanowisko poniewaz staram sie pomoc kazdemu kto o ta pomoc zapyta, jestem w miare duzo czasu online, jestem szczery az do bolu i wytrwaly, potrafie pisac/mowic w jezyku Polskim i Angielskim; potrafie zaklimatyzowac sie z ludzmi i z otoczeniem. Mam szanse aby pokazac,  ze ja tez potrafie w czyms pomoc/cos zrobic dla spolecznosci McSurvi.pl 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez Chei2ry - 01-08-2017, 10:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości