Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#23
Twój nick na serwerze: Heronizatron
Wiek: 14 Lat
Zainteresowania: Zwierzęta, Gry Wideo i Rozmowa z innymi.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około 3 miesięcy, ale grałem też wcześniej.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Creative Medieval
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-8 godzin ( w weekendy oczywiście dłużej).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem Graczom, którym zalano działkę lawą, próbowałem opanować relacje na chacie tylko 2/razy mi się udało)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bardzo lubię ten serwer, jestem godny zaufania i uczciwy, czasami też zrobię coś źle, ale jestem tylko człowiekiem i uczę się na błędach. Jestem spokojny, umiem dobrze angielski w razie czego, nie cheatuje, nigdy nie dostałem bana na żadnym serwerze od 6 lat odkąd gram w Minecraft, to znaczy raz dostałem, ale za to, że wszedłem na czyjś prywatny serwer.. pomimo, że nic tam nie zrobiłem tak naprawdę. Umiem ortografię, jestem po mutacji (dojrzewanie te sprawy), więc też nie mam piskliwego głosu i idzie się ze mną porozumieć, jestem pomysłowy i kooperatywny. Niestety mam też swoje wady.. takie jak niecierpliwość, "No-life'owość" Big Grin i asertywność (choć w tej sytuacji to raczej bardziej zaleta).

Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie mojego podania i szansę zdobycia rangi Helper. Pozdrawiam całą społeczność McSurvi.pl i życzę wszytkim szczęścia w rekrutacji.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez Heronizatron - 01-08-2017, 06:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości