Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#21
Twoj nick na serwerze raki123
Wiek Za 2 tygodnie 12
Zainteresowania Psychologia , Gry RPG z otwartym światem
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze grałem jeszcze 3 lata temu ale wtedy wybuchł mi komputer (dosłownie) i przestalem grać napoczątku kwietnia powrócilem
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Sky-block , PVP classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu gram prawie wszędzie ale głównie na PVP classic oraz Sky-block
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze to juz zalezy od mojego samopoczucia ale ok. 6h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cziterów na teamspeak'u forum jak i administratorom na serwerze , zgłaszałem bugi trybów , pomagałem momolkowi naprawiać skrzynki na PVP classic i wiele wiele innych
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem raczej osobą odpowiedzialną i konsekwetną która zrobiła sporo dla servera jako gracz , szybko nawiązuje kontakt z nowymi graczami
umiem wykryć czity które przez niektórych są uważane za niewykrywalne typu macro , wiem jak sprawdzać graczy i szukać niedozwolonych modyfikacji
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez raki123 - 01-08-2017, 06:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości