Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baran1989Prośba o odbanowanie
#1
Twój nick: pawel1989
Data i godzina nadania kary: 2017-04-21
Opis sytuacji: Nadany przez Console, KillAura
Wytłumaczenie: Nigdy nie grałem na wspomagaczach tzw,kodach. Wiec nie rozumiem dla czego zostałem zbanowany. Tym bardziej że bana dostałem wczoraj gdy nie grałem na serwerze. Gram u was na serwerze od ponad 5 m. Miałem przyjemność grania z Omexia i Nimfomanem podczas budowania Spawnu na survivalu. Grałem na 2 trybach survivalu. Nie przeszkadzam graczom podczas ich grania a wręcz pomagam w formie kopania kupowania dawanie itemów dla słabszych graczy w celu pomocy i ułatwienia gry. Zaskoczyła mnie bardziej przyczyna bana KillAura. Nie przepadam za walkami na planszach PVP tym bardziej na surowcowych. Unikam sytuacji konfliktowych, nie jestem typem agresywnym wręcz spokojnym. Zamiast walczyć wolę budować. Na jednym z trybów surviwal moja wyspa była na 1 miejscu w punktacji i ilości kasy. Proszę o sprawdzenie loginów mojej gry i odbanowanie. Lubie grać na tym serwerze gdzie grają naprawdę wspaniali ludzie i jest pełna kultura. Nie jestem osobą wulgarną wręcz jak widzę wiadomości staram się zaspokoić sytuację. Dziękuję za wszelką informację na mój temat. Dziękuję i życzę miłej gry.
Powód kary (ScreenSHot, filmik):


Wiadomości w tym wątku
Prośba o odbanowanie - przez Baran1989 - 22-04-2017, 06:14 AM
RE: Prośba o odbanowanie - przez Quarantino - 23-04-2017, 09:37 AM
RE: Prośba o odbanowanie - przez XxSpeedManxX - 23-04-2017, 05:49 PM
RE: Prośba o odbanowanie - przez Nalagx35 - 23-04-2017, 06:24 PM
RE: Prośba o odbanowanie - przez Nalagx35 - 25-04-2017, 02:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości