Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ?
#10
Właściciel:
- Admin - Jako tako widziałem chyba tylko na live'ach.
- KalisPro- Zarombisty miś no normalnie mówie wam..
Kiedyś na lobby go spotkałem, myślałem że afczy to napisałem że ma śmieszną mordkę a tu sie poruszył..
Podobnie było na anihilacji, jak dodawał portal na mapie amazon.



Globalny Moderator:
- nalagx35 - Królowa anihilacji! Fajna, no miła to może nie bo nieraz odzywa sie tak troszku chamsko np "nie?" xDD Ale i tak cie lubie ;* lubie.. Ja cie uwielbiam!


Moderator:
- Nysia - To to normalnie kozak. Kiedyś często cię nazywałem "nycha" by cię zdenerwować xDD
Z tobą różnie bywa, raz jesteś śmieszkiem jakich mało, raz najpoważniejszym ludziem świata.

- Frost89 - Z nim to bardziej mamy takie negatywne relacje. Raczej niemamy dobrych wspomnień xD od kilku miechow nie widziałem cie D:

- momolek- Kiedyś mnie wku.. Rzałeś, nawet swoją obecnością xD teraz to nwm czy dobre relacje mamy, ostatnio mnie zdradziłeś na anihilacji wiec pewnie nie D:

- ZaboreQ - Tez mnie denerwuje momentami ;d jednak wkońcu jest ok, traktuje go neutralnie, czasem pozytywnie ale to raz na miesiac moze
- xTaju - ogólnie, niemiałem okazji poznać ale z forum wywnioskowałem, że jest to miła, sympatyczna osóbka ;D.



Junior Moderator:
- Sn1ck - Kiedyś osądzałeś mnie o czityy! Fajny typek, chociaż z głosu brzmiałeś kiedyś jak 8 latek, pomimo twojej hot trzynastki.

- Bartek998 - Nwm, neutralne relacje.



Helper
- xFroZenQ - Też bardziej neutralne relacje, głównie dlatego że nieda mi nabijać statystyk na anihilacji.
- tygrysek08- Tygrii! To normalnie najlepsza osóbka na całej drodze mlecznej, napisałem ci OP piosenke xDD zaśpiewać?

- Quarantino - Jakoś niemiałem okazji cie lepiej poznać, ale fajniutka jesteś ;D miła, ładna xD zgłosiłaś chyba wszystkie bugi na gta.
- MinecraftBartez - Nieluubie cie bo zrobiłeś mi oszusta ;d i zabijasz na vaniszu albo jak to mówię, posypałeś się proszkiem do prania vanisz.

- Kristeeee - Jak ja cię lubie xD mieliśmy na jakieś tańce iść kiedyś a nie poszliśmy ;(
- RedAsPro - Tez niemiałem okazji poznać, ale wedlug mnie, najgorszy członek adm mcsurvi ;(


Bud:
- TeBu - Tez nieznam, trzeba bedzie to zmienic
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez 1julia1 - 13-04-2017, 07:19 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez Skillpvp123 - 03-05-2017, 11:39 AM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez N1ne - 04-02-2019, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości