Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ?
#5
TeBu.
Moja przygoda z nim zaczęła się z budowaniem spawnu na Annihilację, który przez przypadek usunąłem. Pomógł mi wtedy w budowie dzeffka. Ogólnie widziałem go najczęściej na Creativach.

_Slodka_Julka_.
Na hardcore mój odwieczny wróg! (Chyba). Chciała mnie zabić. A tego się nie robi. Raz z dziewczynami tworzyła gildie , do której miałem kordy. Styczności miałem z nią też na team speak'u, gdzie sprawa tyczyla się niesłusznego ( był słuszny xd) bana. Wtedy to po raz pierwszy ją spotkałem. Ogolnie fajne jaja z nią były.

Kristeeee.
Mega supcio siostra. Troszczy się o mnie...? Nazywa mnie głupolem. Ma rację. Obiecała nam lody z polewą , ale nie dotrzymała obietnicy. Kiedy te lody Karol?! Czekamy z zx'em z niecierpliwością. Na PvP broniła mnie jak dzik swoje dzieci. Ogólnie spoko osoba, mega fajny krejzol.

RedAsPro.
Aśka! Dzięki za studnie która ze mną zbudowales. Niechcący ja usunalem ;_:. Na początku myślałem że jesteś dziewczyną. Nagrywałem z tobą filmy PvP, na których mogłem pokazać jak lamię. Z kolei na PvP Kits byłes nie do poznania. Zabijales wszystkich... Prawie wszystkich... Kilka osób... Przeważnie mnie... Ogólnie jesteś spoko Aśka! Soj na ani? xd

1julia1.
Julka cebulka. Wybacz mi tamtem incydent ze ścianką na Annihilacji. Tak wyszło :c
Pisałem z tobą dużo na Skype, ale nie pamiętam o czym. Dzięki za pomoc która mi udzielilas.
Pamietam sprawę na team speak'u przez którą ktos płakal xd. Ogólnie ostra z ciebie cebulka.

Bartek998.
Ojoj. Niestety nie mialem z tobą styczności jako tako. Dziękuję za soja na ani, i za reputację na forum.
Ogólnie mega tajemnicza , ale miła osoba.

xTaju.
Kubbas Bruddas. Obiecał mi reputację której nie dał , oszukista jeden. Tak naprawdę to chyba ty mi ich najwięcej dawałes, po Snickersie. Z tobą miałem najwięcej styczności na team speak'u. Gadaliśmy o ...
Yyy... Wyleciało z głowy. Fajna bekę się z ciebie robiło. Ogólnie spoko ziomek i dobry komentator.

Snick.
Byłeś moim przyjacielem , jak sam napisałeś w watku który stworzyłeś. Nie wiem czy to nadal aktualne.
Na Annihilacji wymjatalismy, tzn. Ty. Ja się za tobą chowalem. Ogólnie mega supio chłopaczek.

ZaboreQ.
Eee. Patryku... Zabiłeś mnie na Hardcorach! Jeszcze nie oddałeś itemow. Pomogłeś w budowie spawnu na Annihilację. Byłeś się ze mną na Creativach , zawsze dodałem ;-;. Ale to przecież czity. Ogólnie dobry Bob Budowniczy, który wszystko rozpieniczy. Supcio gejmer PvP.

Momolek.
Maj firend. Miałem z nim problemy na początku, ale go okielznalem. Myślałem że jest starszy , ale to żaden problem. Miales problemy z mikrofonem. Mówiłeś że nie dostaniesz się do adm i takie pierdoły, a teraz jesteś modem... Ogólnie dziki dzik.

xLuga.
Kiedyś stworzyłem własny serwer , na którym mnie przesladowala i zabijala. Następnie mieliśmy spinę, nie wiem o co. Przeprosilem i jest ok. Gejmerka lola? Z pewnością tak dobra , jak w PvP. Pamiętam mega akcje na Annihilacji , gdzie zabiłem ciebie i Nale. Oskarzylyscie mnie o czity! Oddałem wam itemy i poszedłem spać.
Ogółem miła, i bardzo agresywna osoba w PvP.

Frost.
Zabiłes mnie na silce na Hardcore! Nie mailem więcej kontaktu. Miły i aktywny modzik.

Nysia.
Malpeczka i supcio laska. Może troszkę chamska, ale ja w tym problemu nie widzę. Można z nią normalnie popisać. Pamiętam evencik na Creativach. Mega super nieudany. Moje skille w budowaniu... ;-;
Wiele przygód z tobą miałem. Spoko ogarnięta dziopka.

Nalag.
Miała ze mną spinę. Chyba wszystko mi wybaczyła. Bardzo ogarnieta. Zasługuje na to stanowisko.
Pomagała w komendach na moim serwerze. Wiele przygód. Ogolnie fajnje bylo cie poznac.

Kalis.
Jedyna styczność to szukanie spawnu na Annihilacji xd

Admin.
Ucieczka przed nim na Annihilacji to najlepsze doświadczenie jakie z nim przeżyłem. Na jego filmie nazwał mnie mistrzem półobrotu. Fajny były szef! Chojna osoba, która chciała mi dać kubek.


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez 1julia1 - 13-04-2017, 07:19 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez Chuck - 15-04-2017, 02:35 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez N1ne - 04-02-2019, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości