Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#26
wiek:15 lat Smile
zainteresowanieTongueiłka nożna,ręczna,Kickboxing,Fotografowanie krajobrazu,Oraz Minecraft!
Na serwerze jestem aktywny od około 2 lat... "Miałem różne nicki" :p Wspieram serwer kupując range vip na skyblocku!
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:SkyBlock ponieważ nikt tam nie pilnuje porządku, a często jestem wyzywany przez 11-letnich graczy
Tryb na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock,Codziennie Jestem graczem typu Projektuje i Realizuje!
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Zależy od dnia tygodnia... Obowiązki zoobowiazuja!
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Np często odpowiadam graczom na Pytania! Chciałbym też rozbudować serwer... oraz ogarnąć warp piekło bo jest tam strasznie i chce to zrobic bez gamemode...Tylko sie zastanawiam czy warto? nie ma tam cuboida Sad
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Myślę że Gracze mają do mnie spore zaufanie oraz miałem serwer freebuilid na którym grało 130 osób! z góry dziękuje za przeczytanie tych głupot Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Tiramisowskyy - 05-12-2016, 05:57 PM
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości