Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#24
1. Twój nick na serwerze: JoTeMeN
2. Wiek: jeszcze 21
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Gram w komputer albo oglądam filmy Banana.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? od 26.09.2019r godzina 22:58.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny, od 1 listopada 2019r. Spędzam tu tyle czasu ile tylko mogę (4-12h/dziennie online).
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tak
7. Twój nick na Team Speak-u: JoTeMeN

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? SBC, ale wszędzie gdzie by zawołali mogę podejść.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Zależy czy chodzę do pracy to od 3-12h Smile
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? SBC. Poleciłbym go mówiąc prawdę, że gra się tu po prostu świetnie, a całą resztę wymyśliłbym na poczekaniu dostosowywując wypowiedź do odbiorcy.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem wszelkie błędy występujące na serwerze, tak jak i graczy, a także na własną rękę organizuję jakieś "konkursy", aby każdy mógł się dobrze bawić.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlaczego nie? Nie wiem czy się nadaję, to musicie ocenić Wy, jedyne co mogę napisać to, że dołożę wszelkich starań abyście się nie zawiedli.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Na pewno "wyeliminować" toksyczność na serwerze, poprzez mutowanie. Dodatkowo chciałbym wprowadzić parę zmian, właściwie już na następną edycję, w tym celu zagadałbym do szumiela. Na teraz jedyne co można dodać to stackowanie się mobów Wink
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Chęć nauki nowych rzeczy, a także średnie doświadczenie w znajdowaniu "błędów" na serwerze. Odrobinę znam się na perswazji oraz potrafię dogadać się z ludźmi.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez jotemen - 19-04-2020, 07:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości