Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#22
1. Twój nick na serwerze: MrKubek
2. Wiek: 13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się grami komputerowymi oraz różnymi sportami, w wolnym czasie lubię grać na komputerze oraz grać w piłkę nożną.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Na serwerze jestem stosunkowo od nie dawna, jednak jak już zacząłem grać to jestem i  długo.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Na teamspeaku aktualnie nie jestem aktywny, jednak mam zainstalowanego i moge siedzieć wtedy jak gram.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Nie
7. Twój nick na Team Speak-u: MrKubek

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Najbardziej lubię grać na trybie Jail, mógłbym również nadzorować tryby PVP.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 3-4h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najbardziej znam i lubię tryb Jail, podoba mi się to, że kolejne kopalnie mają coraz lepsze bloki, co za tym idzie są bardziej wymagające. Poleciłbym ten tryb osobom które lubią dużo kopać oraz mają dużo wolnego czasu. Polecam ten tryb ponieważ jest tam miła społeczność, zawsze pomogą, oraz jest fajnie wykonany system ekonomii.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Myślę, że jedyne co zrobiłem to dołączam się do aktywności serwera.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Myślę, że nadał bym się na to stanowisko, ponieważ jestem odpowiedzialny, można powierzyć mi zadanie, jestem uczciwy, moim jedynym minusem jest trochę zbyt mała cierpliwość.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Pierwszą rzeczą którą chciałbym zmienić na tym serwerze to na trybie Jail, możliwość kupna lepszego kilofu. Aktualnie jest możliwość posiadania lepszego kilofa jednak trzeba kupić skrzynię, co nie jest zbyt opłacalne bo nie wiadomo co będzie w niej. Myślę, że nieco urozmaiciło by to rozgrywkę.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Kiedyś trochę bawiłem się w pisanie skryptów na serwery Minecraft. Umiem w małym stopniu C++


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez MrKubek - 16-04-2020, 05:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości