Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VMasterHackerVRatunek
#1
Witam szanowną Administrację, graczy GTA.
Jak pewnie wszyscy wiemy, na tym trybie jest wiele bugów m.in. kopiowanie itemów. Szanowna administracjo, Szanowny SzybkiBananie, jako społeczność GTA mamy wrażenie, że zaniedbujecie ten tryb. Czy spisaliście go na straty, ze względu na to, że teraz każdy ma klaty +1? Jest na to proste rozwiązanie. Mianowicie czystka. Gdyby usunąć itemy wszystkich graczy, naprawić bugi i przeprowadzić aktualizacje tryb mógłby powrócić na łaski graczy.
Mam nadzieję, że rozpatrzą Państwo mój pomysł z czystką, ponieważ nawet ja nie mam zamiaru grać na trybie, gdzie każdy ma klaty +1. JA nie kopiuje itemów i zdradził bym Państwu jak oni to robią, lecz nie wiem. Mój ekwipunek zdobywałem własnoręcznie, ale nie jestem pewien, żę wszystko jest autentyczne, bo na przykład klatę +1 kupiłem od MrWojtek07 i obawiam się, że jest skopiowana. Ja jestem w stanie poświęcić to, czego się dorobiłem i mam nadzieję, że każdy gracz GTA poświęci to, co zdobył, aby tryb był lepszy, aby spędzało się tam czas w milszej atmosferze, aby gra wyglądała tam w końcu normalnie.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
VMasterHackerV


Wiadomości w tym wątku
Ratunek - przez VMasterHackerV - 16-04-2020, 08:11 AM
RE: Ratunek - przez MrSandKing - 16-04-2020, 09:25 AM
RE: Ratunek - przez max8905 - 25-04-2020, 01:07 PM
RE: Ratunek - przez VMasterHackerV - 28-04-2020, 08:28 AM
RE: Ratunek - przez tygrysek208 - 29-04-2020, 01:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości