Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#14
1. Twój nick na serwerze: RekinekHD
2. Wiek: 10 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać na mcsurvi.pl , jazda na rowerze

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:na wszystkich kontach : 3 lata
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: nie mam TS3
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?:Nie
7. Twój nick na Team Speak-u: Nie mam TS3

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? :Skyblock, Creative
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:Creative
-Jest Gamemode 1, Budowanie

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niewiem czy to się zalicza ale próbowałem zgłaszać cheaterów

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jetsem Operatorem jednego serwera Skyblock

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracjiBig Grinałbym komendę na Skyblock/Waterblock /is deputy. ta komenda jest komendą zastępcy wyspy/działki.
graczom komenda się spodoba. Dałbym jeszcze rangę YT i MiniYT ,Ranga MiniYT to coś pomiędzy VIP a YT. YT to ranga na uprawnieniach Helpera ,lecz nie może /ban , /kick , /mute , /ban-ip

W razie zrekrutowania proszę o odpowiedz na maila RekinekHD@gmail.com


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez RekinekHD - 16-12-2018, 05:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości