Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CossackPL[Odrzucone] [UNBAN] CossackPL
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: CossackPL
Data i godzina nadania kary: 2018/8/31 - 10:39
Opis sytuacji: Dla żartu freestylowaliśmy się z kumplami na czacie działkowym, nikt nie widział tego oprócz nas i morovinza, którego to urażało (jaki on biedny),
oglądał co pisaliśmy z własnego wyboru, nikt go nie przymuszał do tego, tak jak już wspomniałem nikt nie widział bluźnierstw prócz nas, a my nawet nie braliśmy
tego do siebie, gdyby było inaczej każdy musiałby na każdego złożyć skargę, nie rozumiem powodu bana, jaki jest sens w piętnowaniu czegoś co nikogo nawet
nie uraża, że co, że morovinza oczka bolały bo zobaczył dwa bluzgi? Żadne nie były w jego strone, przynajmniej nie moje, a jeśli go oczka bolały to nie musiał patrzeć, był na działce ze swojej własnej woli. Na jego screenach widać
pociski w jego strone, ja niczym go nie obraziłem, freestylowałem się z kumplami dla żartu, oni nie mają 10 lat żeby brać takie rzeczy do siebie, w związku z tym nie czuję się winny.
Wydaję mi się nawet, że merlinczykowi nie chcialo sie sprawdzac tych screenow do konca i po prostu przelecial po nickach i zbanowal wszystkich zamieszanych, mimo tego, że nie każdy jest winny.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Chciałbym po prostu pograć z kumplami i dobrze się bawić, takie bezpodstawne bany niestety to utrudniają, w razie gdyby pewne rzeczy
nie były jeszcze wystarczająco jasne, mogę porozmawiać na teamspeaku, bo zauważyłem ostatnio, że nie dajecie dojść do słowa w temacie unbana
i od razu zamykacie temat.
Treść Bana: ''Obraza rodzica''
Osoba banująca: merlinczyk


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucone] [UNBAN] CossackPL - przez CossackPL - 31-08-2018, 09:44 AM
RE: [UNBAN] CossackPL - przez Lukasiu - 31-08-2018, 11:07 AM
RE: [UNBAN] CossackPL - przez CossackPL - 31-08-2018, 11:21 AM
RE: [UNBAN] CossackPL - przez merlinczyk - 31-08-2018, 01:53 PM
[Odrzucone] [UNBAN] CossackPL - przez Kiciek37 - 31-08-2018, 01:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości