Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
Twój nick na serwerze: honest123
Wiek: 12
Zainteresowania: Ogólnie interesuje się piłką nożną, Redaktorstwem, Pluginami mc i cs 1.6, lecz jeszcze aż taki dobry nie jestem. Interesuje sie również kryminalistyką.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: dzisiaj będzie 5 dzień.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Kit PVP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PVP. Creative china, skyblock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 5 godzin ale zawsze więcej, w czas szkolny max 4,
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Na razie nie, ale to się zmieni Tongue
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą kulturalną, jak i miłą. Do tego jestem aktywny na serwerze, Nie było ze mną nigdy żadnych problemów, Staram się pomagać graczom na serwerze i odpowiadać na ich pytania jak tylko potrafie.  Na serwerze jest wiele cheaterów. Do tego potrafie sie dogadać z graczam i niewdaje się w kłótnie\ nie zwracam uwag na zaczepki typu honest to bot. Witaj slaby vipie itp.. Więc myślę, że nadaje się na to stanowisko i myślę, że dacie mi szanse.
Pozdrawiam Honest


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez honest - 25-08-2017, 07:39 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości