Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#67
1.Twój nick na serwerze: YouStupith
2.Wiek:13
3.Zainteresowania:Interesuje się piłką nożną oraz elektroniką w jak najszybszym czasie chciałbym stworzyć własną grę komputerową
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Na tym koncie 1 rok lecz na poprzednim 3 lata (ps: zapomniałem hasła Tongue)
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Chciałbym pilnować trybu waterblock bo mam tam vipa oraz mega lubie ten tryb
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Najwięcej czasu spędzam na "WaterBlocku"
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerzeBig Grinziennie spędzam od 1 godziny do 4 godzin na serwerze
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem tony oszustów np. hackerów oraz wulgarnych ludzi.
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Powinniście wybrać mnie poniewarz mam dużo wolnego czasu oraz wiem jak sprawdzić że ktoś "haxuje" wystarczy napisać na chacie (nw jak się pisze xD) że idziesz sie wymienić na wymieniarkach a cheater przyjdzie i na freecamie będzie paczał do skrzynki.




Pozdrawiam całą ekipe McSurvi.pl oraz licze na to że do was do was dołącze #SzybkiBanan


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez YouStupith - 11-08-2017, 07:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości