Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#59
[b]Twój nick na serwerze:Matthew_Nike albo LordzikMatthew
[b]Wiek:15
[b]Zainteresowania: jedzie rowerze
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny na serwerze jestem ponad miesiąc.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na creative 1
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative 1
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: codziennie gram
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jak na razie starałem się zgłaszać ludzi którzy nie przestrzegali regulaminu.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mam bardzo dużo wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na rozwój serwera, jestem odpowiedzialny oraz jestem zawsze chętny do pomocy, umiem rozpoznać gdy ktoś cheatuje, wiem jak sprawdzać graczy.

[b]Twój nick na serwerze:Matthew_Nike albo LordzikMatthew
[b]Wiek:15
[b]Zainteresowania: jedzie rowerze
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny na serwerze jestem ponad miesiąc.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na creative 1
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative 1
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: codziennie gram
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jak na razie starałem się zgłaszać ludzi którzy nie przestrzegali regulaminu.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mam bardzo dużo wolnego czasu który chciałbym przeznaczyć na rozwój serwera, jestem odpowiedzialny oraz jestem zawsze chętny do pomocy, umiem rozpoznać gdy ktoś cheatuje, wiem jak sprawdzać graczy.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez Matthew123 - 07-08-2017, 10:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości