Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheWorstJack[UNBAN] TheWorstJack 2/2
#1
-TheWorstJack
-19.07.2017 około godziny 13;30
-Odnośnie tamtego postu na temat mojego bana za przyznanie sie do czitow
ktorych nawet nie mam ; Tamten post zostal zamkniety... Chce tylko spytac dlaczego nie dostane ub (tak pisalem ze nie bede sie prosil o ub ale zmienilem zdanie bo nic nie zrobilem) owszem moge wyslac smsa o ub ale tego nie zrobie bo nic takiego nie zrobilem zeby wgl dostac bana. owszem moglem wprowadzic w blad administratora piszac "czk wlacze czity (zart)" chodzilo mi o to ze zaraz sie rozgrzeje i nawet po chwili to napisalem "tylko sie rozgrzeje" ale nawet nie bylem podejrzany o uzywanie haxow... A pozatym wiele graczy pisze (nie bede wymienial bo zaraz ktos inny dostanie bana) "dobra odpalam czity itp..." i z tego co wiem nie dostaja banow. pozatym momolek powiedzial ze zasada takiego banowania przyszla z mineservera skoro przyszla taka zasada to czemu nie moze przyjsc tez zasada ; przyznanie sie do czitow ban czasowy nwm max 7dni a nie przyznanie sie i wykrycie haxow ban permamentny a jesli po banie czasowym gracz ktory takowego bana dostal znow bedzie uzywal haxow dostaje bana permamentnego... I odrazu przepraszam ze dalej ciagne ten temat glownie momolka i postaram sie juz nigdy tak nie zrobic (w sesie tak napisac "odpalam haxy itp.)
P.S jesli ten post zostanie zamkniety nie bede robil kolejnych.
-Screenshot bana (nwm cy poczebny) ; http://imgur.com/gallery/LUkla


Wiadomości w tym wątku
[UNBAN] TheWorstJack 2/2 - przez TheWorstJack - 19-07-2017, 07:11 PM
RE: [UNBAN] TheWorstJack 2/2 - przez Ziomeq - 19-07-2017, 07:43 PM
RE: [UNBAN] TheWorstJack 2/2 - przez TheWorstJack - 19-07-2017, 08:14 PM
RE: [UNBAN] TheWorstJack 2/2 - przez raki123 - 19-07-2017, 08:46 PM
RE: [UNBAN] TheWorstJack 2/2 - przez Kuba. - 19-07-2017, 08:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości