Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adi12345612[SKARGA] Quarantino
#4
Chyba źle zrozumiałeś wykłócałeś się ze mną i miałeś wielkie pretensje że padłeś. Przeteleportowałam cię na /warp pvp i pokazałam tabliczkę.
Ty tłumaczyłeś się, że przecież end to nie jest pvp. I tu cię oświeciłam że w endzie jest pvp,więc jest traktowane jako pvp.
Dalej się wykłócałeś że tak nie jest.Poprosiłam więc momolka żeby zrobił tabliczkę w endzie w takim samym stylu jak na /warp pvp.
"Latanie na pvp=ban 15min" coś w tym stylu. Momolek najwyraźniej nie zrozumiał bądź sobie zażartował i napisał: "momol daj tam tabliczkę że nie latamy na PvP". Dlaczego go o to poprosiłam? Żeby nie było więcej takich sytuacji.
Równie dobrze mogłam ci dać bana,bo po upomnieniu latałeś dalej(najwyraźniej powinnam to zrobić,jednak nie zauważyłam tego dopóki nie napisałeś że padłeś od strzały).
Odszkodowania nie będzie,ponieważ administracja nie odpowiada za stracone przedmioty i to samo napisał ci momolek na chacie.
Tak tylko na szybko tutaj dopisze bo prawie zapomniałam "nieznajomość regulaminu nie zwalnia cie od jego przestrzegania"
A logiczną rzeczą jest że po trafieniu spada się w dół, ponieważ jak już mówiłam w endzie jest PVP.
Szkoda, że to jest skarga bo teraz nalaga będzie musiała to zamykać. Pozdrawiam Quarantino Wink


Wiadomości w tym wątku
[SKARGA] Quarantino - przez adi12345612 - 19-07-2017, 04:42 PM
RE: [SKARGA] Quarantino - przez _szumielxd_ - 19-07-2017, 04:58 PM
RE: [SKARGA] Quarantino - przez _ddc_ - 19-07-2017, 04:58 PM
RE: [SKARGA] Quarantino - przez Quarantino - 19-07-2017, 05:08 PM
RE: [SKARGA] Quarantino - przez Kuba. - 20-07-2017, 10:17 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości