Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Może się spóźniłem kilka godzin ale to nic nie szkodzi , mam taką nadzieję Smile

[b]Twój nick na serwerze: Pan_Owieczka

[b]Wiek: 16 Smile

[b]Zainteresowania: W tym roku kończę gimnazjum i wybieram się do technikum informatycznego a później na studia profil programisty i grafika . Lubię grać także w piłkę nożną ( niestety jestem za słaby na jaki kolwiek klub / drużynę ) interesuję się również mechaniką aktualna maszyna to Aprilia rs 50 . Owszem gry komputerowe takie jak Cs:Go , LoL , czy Minecraft

[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od podajże dwóch lat

[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Tryb Jail Easy

[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na samym początku kariery gry na waszym serwerze był to Skyblock , później Skyblock Water , następnie Creativ , potem róźne tryby takie jak survival games itp a aktualnie spędzam dużo czasu na Jail Easy

[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni wolne spędzam około 5-7 h w dni szkolne 4h

[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Jeżeli się liczy kupowałem dużo vipów Smile

[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Mam 16 lat jestem po mutacji , ortografię mam dobrą , na waszym serwerze gram dwa lata , a na danym trybie czyli Jail Easy dużo osób gra na Speedmine / Nuker a podczas pvp mają kilaure . spędzam dużo czasu na tym trybie Smile


Serdecznie pozdrawiam całą administrację
Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez Pan_Owieczka - 01-01-2017, 10:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości