Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Witam wszystkich Smile

Twój nick na serwerze : TheSzYmOn

Wiek : 17 lat

Zainteresowania : Sport szczególnie piłka nożna, gry, muzyka, fotografie.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : od około 3 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Rangę chciałbym otrzymać na trybie Wojownicy vs Potwory II

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Wojownicy vs Potwory II, SkyWars, PvP z Kitami.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : około 2-4 h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Pomagałem nowym graczom zapoznać się z trybem, wiele osób pouczałem oraz nowym graczom mc polecałem                                                                                          ten serwer a było ich niemało

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Chciałbym zostać powołany na to stanowisko ponieważ mam w sobie wiele chęci pomocy z mojej strony                                                                                                      oraz według mnie dodatkowe ręce do pracy na serwerze bardzo by się przydały. Również uchyli to drzwi                                                                                                      ku zdobyciu nowego doświadczenia jakie będą płynęły ze sprawowania tej ważnej dla danego trybu                                                                                                              funkcji.Ponadto jestem osobą bardzo sprawiedliwą, lojalną, posiadam własną kulturę                                                                                                                                    osobistą oraz mam świadomość jak ważny jest ten przywilej, dodam jeszcze to iż na trybie o którym                                                                                                            ubiegam się o rangę wiele razy spotkałem się z griefingiem ze strony graczy oraz chamskim zachowaniem                                                                                                      na czacie lecz ja jako JrModerator będę się starał nad tym zapanować to chyba tyle co miałem do                                                                                                                  powiedzenia.  Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji innym Smile.


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez TheSzYmOn - 28-12-2016, 12:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości