Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: NaterkaPL
Wiek: 13
Zainteresowania: Ogólnie mam dużo zainteresowań - Rysowanie, słuchanie muzyki gatunku punk- rock i pop - rock, granie w koszykówkę.. :) Jest dużo tego :D. Lubię śpiewać, choć nie umiem. Lubię gry. :) Takie jak - The last of us, the walking dead, league of legends, minecraft, beyond two souls...dużo tego ;D Zajęłoby mi dużo czasu wymienić te wszystkie moje ulubione gry :)...
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Hm...może od roku? Dwóch lat? Miałam dość długą przerwę, ponieważ minecraft szwankował i nie dało się grać. Niedawno dołączyłam ponownie na serwer :).
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś OTRZYMAĆ rangę Jr Moderatora? Myślę, że zdecydowanie na PVP Classic. Widziałam tam dużo wulgaryzmów i niestosownych rzeczy ze strony niektórych graczy, których wiek wynosi mniej niż 13 lat.. :') Zresztą dużo graczy też skarży się tam na cheaterów i niesprawiedliwie grających ludzi.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie PVP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od dnia, albo nauki. Aktualnie są święta więc może 3 - 5 godzin dziennie :) Kiedy będzie szkoła to w tygodniu 2 - 3 godziny dziennie a w weekend 4 - 5 godzin :).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Niestety, chyba nie miałam okazji. :/ Lub sobie nie przypominam. :|
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Potrafię być bardzo konsekwentna, będę zwracać uwagę na niestosowne zachowania graczy. Nie toleruję szykanowania innych i złego postępowania. Obiecuję pilnować porządku i utrzymywać miłą atmosferę na serwerze. Zazwyczaj jestem miłą, przyjacielską, i ciepłą osóbką. Mam wielkie poczucie humoru i dystans do siebie, ale w danych chwilach potrafię być poważna. Lubię pomagać ludziom, to świetne uczucie wywołać uśmiech na czyjejś twarzy :). Każdego nowego gracza na serwerze serdecznie bym witała i traktowała na równi z innymi, żeby nikt nie czuł się odtrącony lub inny. :) Uwielbiam poznawać nowe osoby, czuję się lubiana na serwerze więc bez problemu mogłabym zawierać przyjaźnie z graczami. Życzę powodzenia innym graczom w rekrutacji :). Mam nadzieję, że administracja przeczyta moje podanie. :D Pozdrawiam, Natalia :)


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez NaterkaPL - 26-12-2016, 12:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości