Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#96
Heart 
Twój nick na serwerze: xViczka
Wiek: 13,5
Zainteresowania: Sport (ogólnie piłka ręczna), gry komputerowe.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Hmm, z jakoś 3 lata będzie.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Napewno będzie to creative 3 ew. creative 1 :3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od dnia itp. Napewno w weekendy najdłużej ;3
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Owszem, zgłaszałam graczy wulgarnych lub przeszkadzających w grze mojej lub innych graczy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Hmm, myślę, że sprawdziłabym się jako Jr.Mod., umiem ortografię, dopilnowałabym porządku na czacie jak i porządku w normalnej grze tzn. żeby nikt nikomu nie przeszkadzał. Jestem sprawiedliwa i nienawidzę kłamstwa. Nie traktuje moich przyjaciół w grze jako osobę, która nie musi ponosić kary, bo musi, jeżeli na to zasłuży. Mam opanowane komendy, przynajmniej te najważniejsze typu; /ban /kick /tempban itp.  Mam także sprawny mikrofon jak i słuchawki, przez co mogłabym udzielać się na TeamSpeak'u czy Skype. I to chyba wszystko ;3







Myślę, że to wszystko :3
Miło mi było zgłosić się do rekrutacji ;3
Pozdrawiam, Wiktoria <3


Załączone pliki Obrazki
   


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez xViczka - 17-12-2016, 03:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości