Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#90
Twój nick na serwerze: N4SYBOY

=======================
Wiek: 16
=======================
Zainteresowania: Mam na imię Kamil i mam 16 lat. Lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę i gry komputerowe. Jestem miły i pomocny. Lubię pisać wiersze i wypracowania, używać bogatego słownictwa, niszczyć sarkazmem, przejść pół mojego miasta w celu byle spaceru i nie siedzenia w domu. Uwielbiam biologię i języki obce. Kocham książki i internetowe ( lub też nie ) szpiegostwo. Mam nienaturalny dar pamiętania wszystkiego ( serio ) i wszystkich szczegółów. Szkoda, że moja pamięć nie ujawnia się, kiedy uczę się historii.
=======================
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: [/b]Od lutego, ale teraz gram na innym nicku gdyz kupilem premium.
=======================
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś range Motderator: Na PVP Classic

=======================
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PVP Classic
=======================
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-7h
=======================

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem graczom gdy mieli problem badz prosbe
=======================
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Dlatego, że umiem wykorzystać wszystkie możliwości, które oferuje ta ranga. Będę zawsze wysłuchiwał graczy, a nie ich ignorował, dla mnie każdy na serwie jest tak samo ważny, nie ważne czy gracz czy vip. Będę zawsze pomagał administracji, jeśli będą mieli problem lub prośbę . Będę banował słusznie i sprawiedliwie. Będę prowadził eventy za zgodą administracji.
[b]=======================

[/b]


Wiadomości w tym wątku
Podanie o Jr.Moderatora ~ZaboreQ - przez ZaborQ - 07-12-2016, 05:30 PM
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - przez N4SYBOY - 15-12-2016, 04:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości